آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/17 پنچشنبه
سبد خرید

(115 )

Chemistry for the IB Diploma Coursebook 2nd Edition

کد کتاب: 120638
Chemistry for the IB Diploma Coursebook کتاب شیمی برای کتاب درسی دیپلم IB   افست = اورجینال چاپ تمام رنگی کاغذ 80 گرمی اندونزی جلد سخت و ته دوخت *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید* با بیانیه های ارزیابی واضح و پیوند به موضوعات نظریه دانش ، بین المللی-ذهنیت و ماهیت علم ، بهترین پوشش برنامه درسی را بدست آورید. آماده سازی آزمون با تعداد زیادی نمونه سوال امتحانی ، سوالات آزمون آنلاین و نکات امتحان پشتیبانی می شود.
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
900,000 تومان
تعداد :

مقدمه
این ویرایش دوم شیمی برای دیپلم IB به طور کامل به روز شده است
پوشش محتوای برنامه درسی دیپلم شیمی IB که خواهد بود در سال های 2016-2022 مورد بررسی قرار گرفت.
شیمی ممکن است در سطح استاندارد (SL) یا سطح بالاتر مطالعه شود (HL). هر دو یک هسته مشترک دارند و در HL هسته با آن گسترش یافته است مواد HL اضافی علاوه بر این، در هر دو سطح، دانش آموزان سپس انتخاب می کنند یک گزینه برای تکمیل مطالعات خود هر گزینه شامل موارد مشترک است هسته و مواد HL اضافی. تمام هسته مشترک و HL اضافی مطالب در این کتاب چاپی پوشش داده شده است.
محتوا در موضوعاتی تنظیم شده است که با موضوعات برنامه درسی مطابقت دارد مواد اصلی و اضافی HL در مورد هر موضوع در کتاب ترکیب شده است موضوعات محتوای HL با «HL» موجود در بخش مربوطه شناسایی می‌شود


Chemistry for the IB Diploma Coursebook

شیمی برای کتاب درسی دیپلم IB

شیمی برای دیپلم IB، ویرایش دوم، به طور کامل الزامات برنامه درسی IB برای شیمی برای امتحان اول در سال 2016 را پوشش می دهد. ویرایش دوم این کتاب درسی که استقبال خوبی از آن شد، به طور کامل برای برنامه درسی شیمی IB برای اولین امتحان در سال 2016، به طور جامع به روز شده است. پوشش کلیه الزامات بهترین پوشش برنامه درسی را با بیانیه‌های ارزیابی واضح، و پیوندهایی به موضوعات نظریه دانش، بین‌المللی ذهنیت و ماهیت علم دریافت کنید. آماده سازی امتحان با تعداد زیادی از نمونه سوالات امتحانی، سوالات آزمون آنلاین و نکات امتحانی پشتیبانی می شود. فصل‌هایی که گزینه‌ها و ماهیت علم، راهنمایی ارزیابی و پاسخ به سؤالات را پوشش می‌دهند در مطالب آنلاین اضافی موجود با کتاب گنجانده شده‌اند.

Chemistry for the IB Diploma, Second edition, covers in full the requirements of the IB syllabus for Chemistry for first examination in 2016. The Second edition of this well-received Coursebook is fully updated for the IB Chemistry syllabus for first examination in 2016, comprehensively covering all requirements. Get the best coverage of the syllabus with clear assessment statements, and links to Theory of Knowledge, International-mindedness and Nature of Science themes. Exam preparation is supported with plenty of sample exam questions, online test questions and exam tips. Chapters covering the Options and Nature of Science, assessment guidance and answers to questions are included in the additional online material available with the book.

Product details

 • 12-17
 • Paperback | 600 pages
 • 220 x 276 x 26mm | 1,480g
 • Cambridge, United Kingdom
 • English
 • Revised
 • 2nd Revised edition
 • Worked examples or Exercises
 • 1107622700
 • 9781107622708
 • 24,588

Chemistry for the IB Diploma Coursebook 2nd Edition


Chemistry for the IB Diploma Coursebook 2nd Edition

Chemistry for the IB Diploma Coursebook 2nd Edition


Chemistry for the IB Diploma Coursebook 2nd Edition

Chemistry for the IB Diploma Coursebook 2nd Edition

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های آزمون های بین المللی/آزمون آیمت ایتالیا IMAT