آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/01/28 سه شنبه
سبد خرید

Australian test

برای ورود به دانشگاه‌های پزشکی در استرالیا، داوطلبان باید در آزمون‌های ورودی معتبری شرکت کنند که به دانشگاه‌ها کمک می‌کند تا توانایی‌ها و صلاحیت‌های داوطلبان برای تحصیل در رشته پزشکی را ارزیابی کنند. دو آزمون اصلی که به طور گسترده برای این منظور استفاده می‌شوند عبارتند از UCAT (University Clinical Aptitude Test) و GAMSAT (Graduate Medical School Admissions Test).
UCAT یک آزمون استاندارد است که برای داوطلبانی طراحی شده است که قصد دارند به دوره‌های پزشکی و دندانپزشکی در سطح زیرگراد دست یابند. این آزمون به ارزیابی توانایی‌های شناختی، مهارت‌های حل مسئله، تفکر انتقادی، و همدلی داوطلبان می‌پردازد.  
GAMSAT برای داوطلبانی است که قصد دارند در دوره‌های پزشکی در سطح فارغ‌التحصیلی شرکت کنند. این آزمون بر روی توانایی‌های تحلیلی، فهم مطلب، و دانش علمی داوطلبان تمرکز دارد و از آنها می‌خواهد که دانش در زمینه‌های علوم پایه و مهارت‌های ارتباطی را نشان دهند. 

درصورتی که تمایل دارید در آزمون‌های استرالیا جهت ورود به دانشگاه‌های پزشکی استرالیا شرکت کنید باید به منابع اورجینال و لاتین پزشکی در این زمینه دسترسی داشته باشید. فروشگاه راه طب منابع آزمون‌های استرالیا را در قالب کتاب‌های لاتین و همچنین کتاب‌های اورجینال پزشکی برای دانشجویان فراهم کرده است که می‌توانید هر کدام از این منابع را از این صفحه به صورت اینترنتی تهیه کنید.

ادامه مطلب

آزمون های استرالیا