آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/04/31 یکشنبه
سبد خرید

آزمون های بین المللی زبان اصلی

در بخش آزمون‌های بین‌المللی فروشگاه راه طب، مجموعه‌ای جامع از کتاب‌های اورجینال و کتاب‌های لاتین پزشکی را ارائه می‌دهیم که مخصوص آمادگی برای آزمون‌های حرفه‌ای در کشورهای مختلف می‌باشد. کتاب‌‌های لاتین این بخش منابع آزمون‌های بین‌المللی برای شرکت در آزمون‌های آمریکا، کانادا، انگلستان، آیمت ایتالیا، استرالیا، دبی و ترکیه، به علاوه آزمون‌های داروسازی کانادا و آمریکا می‌باشد.

کتاب‌های اورجینال پزشکی فروشگاه راه طب در این گروه، شامل منابع آزمون‌های بین‌المللی هستند که به دقت برای پوشش دادن تمام موضوعات ضروری و ارزیابی‌های مرتبط با هر آزمون انتخاب شده‌اند، تا داوطلبان را به بهترین نحو برای رویارویی با چالش‌های آزمون‌ها آماده سازند. از راهنماهای مطالعه گرفته تا نمونه سوالات و پاسخ‌های تشریحی، هر آیتم با هدف ارتقاء دانش و مهارت‌های لازم برای عبور موفقیت‌آمیز از این آزمون‌ها ارائه شده است. فروشگاه راه طب متعهد به ارائه منابع به‌روز و معتبر است تا اطمینان حاصل شود که هر داوطلب به بهترین ابزارهای ممکن برای دستیابی به اهداف حرفه‌ای خود دسترسی دارد. 

اگر شما هم به دنبال منابع لاتین و اورجینال آزمون‌های خارجی می‌گردید، می‌توانید از طریق همین صفحه هر کدام از منابع آزمون‌های بین‌المللی کشورهای مختلف را به صورت آنلاین خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید. 

ادامه مطلب

آزمون های بین المللی