آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/03/29 سه شنبه
سبد خرید

نحوه ارسال توسط مشتری:

مهم‌ترین شرایط حاکم بر ارائه خدمات فروش کتاب راه طب به شرح زیر است. لطفاً در صورتی از خدمات ما استفاده فرمایید که این شرایط مورد پذیرش‌تان است:

 

» برخی از کتاب‌های ارائه شده در سایت کتاب راه طب ممکن است حسب مورد قابل ارسال نباشد و چاپ آنها در انبار ناشر یا موزع اصلی به اتمام رسیده باشد. فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب برخی عناوین را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است کتاب خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب قابل تهیه نباشد. در این صورت مسئول فروش با سفارش دهنده تماس گرفته توضیحات لازم را خواهد داد.

 

» فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب ، کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود در چنین زمانی مسئول فروش با سفارش دهنده تماس گرفته و  بعد از تایید وی سفارش را ارسال می کند.

 

» فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب صرفاً کتاب‌های نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌های دست دوم را ندارد.

کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد. به استثنا مشتریان عزیز تهرانی که امکان پرداخت وجه در محل را دارند.

 

» سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا چهار روز کاری (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع کتاب هستند )، آماده و ارسال می‌شوند

 

» تحویل سفارشات در شهر تهران 1 روز کاری ، ارسال با پست پیشتاز 5 تا 7 روز کاری زمان می برند.

» پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود.

 

» مسئولیت فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

 

» در صورتیکه تغییر قیمت سفارش برای شما قابل قبول نیست،این موضوع را از طریق ایمیل یا تلفن به بخش سفارشات فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب اطلاع دهید. در غیر اینصورت کتاب با قیمت پشت جلد برای شما ارسال می شود

 

» در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده (روز کاری اول)، چون کتاب به درخواست ایشان تهیه می شود، 30% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی به حساب اعتباری مشتری مسترد می‌گردد.

 

» در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب مشتری مسترد می‌گردد.استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست. بعد از استرداد وجه با مشتری تماس گرفته می شود.

 

» پس از ثبت درخواست استرداد وجه توسط مشتری در سیستم، انتقال وجه به طور معمول بین 1 تا 3 روز کاری از طریق بانک مهر ایران انجام شده و رسید آن در صورت درخواست برای مشتری ارسال می‌شود. مسئولیت واریز وجه به حساب مشتری بر عهده بانک گیرنده وجه بوده و در صورت بروز مشکل، پیگیری موضوع توسط مشتری باید انجام شود.

 

» در هنگام استرداد وجه به حساب مشتریان نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت باید تطابق داشته باشد

 

» اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به فروشگاه اینترنتی کتاب جعفری  صرفاً برای ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

 

» فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب اخبار و اطلاعات خود و شرایط فروش ویژه را به صورت دوره‌ای برای مشتریان ارسال خواهد کرد.

 

» هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

 

» طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف 10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید امکان عدم حضور در آدرس‌تان وجود دارد بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد.

 

» هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

 

» پاسخگویی به سفارشات اینترنتی نسبت به سفارشات تلفنی با اولویت بالاتر انجام می‌شود. پاسخگویی به مشتریان نیز از طریق ایمیل در اولویت بالاتر نسبت به پاسخگویی تلفنی است.

خواهشمند است کالاهای مرجوعی شامل موارد بالا را فقط از طریق پست جمهوری اسلامی (تا قابل پیگیری از طرفین باشد)به آدرس فروشگاه راه طب ارسال نمایید. در صورتیکه اشتباه ازطرف فروشنده باشد هزینه پست و مبلغ کالای خریداری شده عینا برگشت داده می شود در غیر اینصورت فقط مبلغ کالا عودت داده می شود.

در صورت داشتن هر گونه نظر،پیشنهاد و انتقاد از کارمندان و یا خدمات فروشگاه اینترنتی کتاب راه طب می‌توانید مستقیماً با مدیریت این مجموعه سرکار خانم خوشدل،ارتباط برقرار نمایید:

تلفن مستقیم : 02166459418 (صرفا در ساعات 9 الی 16روزهای شنبه تا چهارشنبه)