آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/15 سه شنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal
 4. کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal ناشر cambridge university press
(5 )

Placental-Fetal Growth Restriction

کد کتاب: 187753
Placental-Fetal Growth Restriction محدودیت رشد و ثبات جفت تسلط بر ارزیابی ، تجزیه و تحلیل و مدیریت محدودیت رشد جفت و ثالث (PFGR) ، تدوین راهکارهایی برای کاهش خطر مرگ و میر پری ناتال و عوارض در بیماران در سراسر جهان. این دفترچه راهنما که به طور گسترده توسط کارشناسان بین المللی تحقیق شده است ، یک رویکرد دقیق و مفید به "مرواریدهای" عملی برای مدیریت مستقیم بیمار را در اختیار پزشکان قرار می دهد. افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
441,000 تومان
تعداد :

Placental-Fetal Growth Restriction

محدودیت رشد و ثبات جفت

 

تسلط بر ارزیابی ، تجزیه و تحلیل و مدیریت محدودیت رشد جفت و ثالث (PFGR) ، تدوین راهکارهایی برای کاهش خطر مرگ و میر پری ناتال و عوارض در بیماران در سراسر جهان. این دفترچه راهنما که به طور گسترده توسط کارشناسان بین المللی تحقیق شده است ، یک رویکرد دقیق و مفید به "مرواریدهای" عملی برای مدیریت مستقیم بیمار را در اختیار پزشکان قرار می دهد. این حجم معتبر در مورد مواردی مانند ارزیابی صحیح و مدیریت بیماران پرخطر در خطر PFGR از طریق زایمان توصیه می کند. گسترده و گسترده ، این کتاب یک همراه ارزشمند برای علاقه به تحقیق در حال توسعه و کاربردهای بالینی در PFGR ، از جمله نتایج رشد در اوایل کودکی است. این مجموعه ابزار اساسی با ارزیابی مهم از انواع شرایط غیر طبیعی ، مانند هیپوکسی جنین و نارس شدید ، که به وضوح از طریق تصاویر گسترده نمایش داده می شود ، این ابزار اساسی را تضمین می کند که پزشکان در تمام سطوح می توانند به طور مؤثر نتیجه جانبی را محدود کرده و به تشخیص صحیح برسند.

Master the effective evaluation, analysis and management of placental-fetal growth restriction (PFGR), developing strategies to reduce the risk of perinatal mortality and morbidity in patients worldwide. Extensively researched by international experts, this manual provides practitioners with a detailed, hands-on approach to the practical 'pearls' for direct patient management. This authoritative volume advises on matters such as the correct evaluation and management of high-risk patients in danger of PFGR through to delivery. Extensive and wide-ranging, this book is an invaluable companion to the developing research interest and clinical applications in PFGR, including developmental outcomes in early childhood. Featuring a critical evaluation of a variety of abnormal conditions, such as fetal hypoxia and extreme prematurity, which are clearly displayed through extensive illustrations, this essential toolkit ensures that practitioners at all levels can effectively limit adverse outcome and reach the correct diagnosis.

Product details

 • Hardback | 294 pages
 • 194 x 253 x 17mm | 840g
 • Cambridge, United Kingdom
 • English
 • 38 Tables, black and white; 42 Halftones, color; 15 Line drawings, black and white
 • 1107101395
 • 9781107101395
 • 2,100,074

Placental-Fetal Growth Restriction


Placental-Fetal Growth Restriction

Placental-Fetal Growth Restriction

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal