آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/10 پنچشنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal
 4. کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal ناشر cambridge university press
(5 )

Neuromonitoring in Neonatal and Pediatric Critical Care

کد کتاب: 187748
Neuromonitoring in Neonatal and Pediatric Critical Care مانیتورینگ عصبی در مراقبت های ویژه نوزادان و کودکان تقاضا برای مانیتورینگ عصبی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه نوزادان، اطفال و قلب، با انگیزه افزایش آگاهی از شیوع بالای تشنج در میان نوزادان و کودکان بدحال، و شواهد ظهوری مبنی بر اینکه این تشنج‌ها می‌توانند به آسیب مغزی کمک کنند، همچنان در حال رشد است. این کتاب به پزشکان، پرستاران و کارآموزانی که از نوزادان و کودکان مبتلا به بیماری بدحال مراقبت می‌کنند، یک نمای کلی از نحوه استفاده و تفسیر نظارت مداوم عصبی برای افزایش مراقبت از بیمار ارائه می‌دهد. افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
480,000 تومان
تعداد :

Neuromonitoring in Neonatal and Pediatric Critical Care

مانیتورینگ عصبی در مراقبت های ویژه نوزادان و کودکان

 

تقاضا برای مانیتورینگ عصبی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه نوزادان، اطفال و قلب، با انگیزه افزایش آگاهی از شیوع بالای تشنج در میان نوزادان و کودکان بدحال، و شواهد ظهوری مبنی بر اینکه این تشنج‌ها می‌توانند به آسیب مغزی کمک کنند، همچنان در حال رشد است. این کتاب به پزشکان، پرستاران و کارآموزانی که از نوزادان و کودکان مبتلا به بیماری بدحال مراقبت می‌کنند، یک نمای کلی از نحوه استفاده و تفسیر نظارت مداوم عصبی برای افزایش مراقبت از بیمار ارائه می‌دهد. این یک راهنمای عملی است که توسط کارشناسان بین‌المللی از موسسات مختلف و پیشینه‌های حرفه‌ای نوشته شده است و برای متخصصان مراقبت‌های ویژه قابل دسترسی است، اما همچنین به اندازه کافی جامع است که به عنوان یک کتاب مرجع برای متخصصان مغز و اعصاب و فیزیولوژیست‌های عصبی عمل می‌کند. این مرجع معتبر به اندازه‌ای مختصر است که بتواند جلد به جلد خوانده شود و با بیش از سی مثال مبتنی بر مورد نشان داده شود، این مرجع معتبر خوانندگان را در تفسیر دقیق نظارت عصبی و استفاده بهینه از EEG معمولی، EEG یکپارچه با دامنه و سایر تکنیک‌های EEG کمی راهنمایی می‌کند.

Demand for neuromonitoring in neonatal, pediatric and cardiac intensive care units continues to grow, motivated by increased awareness of the high prevalence of seizures among critically ill neonates and children, and emerging evidence that these seizures can contribute to brain injury. This book provides physicians, nurses and trainees caring for critically ill newborns and children with a practical overview of how to use and interpret continuous neuromonitoring to enhance patient care. Authored by international experts from diverse institutions and professional backgrounds, this is a practical guide that is accessible to intensive care specialists, but also comprehensive enough to serve as a reference book for neurologists and neurophysiologists. Concise enough to be read cover-to-cover and illustrated with over thirty case-based examples, this authoritative reference will guide readers in accurate neuromonitoring interpretation and optimal use of conventional EEG, amplitude-integrated EEG and other quantitative EEG techniques.

Product details

 • Hardback | 320 pages
 • 223 x 282 x 20mm | 1,060g
 • Cambridge, United Kingdom
 • English
 • New ed
 • 1107145694
 • 9781107145696

Neuromonitoring in Neonatal and Pediatric Critical Care


Neuromonitoring in Neonatal and Pediatric Critical Care

Neuromonitoring in Neonatal and Pediatric Critical Care

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal