آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/08 سه شنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. زیست و ژنتیک - Genetic & Biotechnology
 4. زیست و ژنتیک - Genetic & Biotechnology ناشر cambridge university press
(1 )

Manual of Oocyte Retrieval and Preparation in Human Assisted Reproduction

کد کتاب: 187701
Manual of Oocyte Retrieval and Preparation in Human Assisted Reproduction کتابچه راهنمای بازیابی و آماده سازی تخمک در تولید مثل به کمک انسان به دست آوردن تخمک با کیفیت خوب و آماده سازی آنها برای لقاح آزمایشگاهی (IVF) یک مرحله کلیدی در تولید مثل کمکی است. این یک فرآیند پیچیده با مشکلات زیادی است که آمادگی بالینی خوب و تکنیک آزمایشگاهی را برای موفقیت ضروری می کند. این کتاب که در سراسر تصویر نشان داده شده است برای جنین شناسان بالینی، پرسنل آزمایشگاهی که مایل به تعریف مجدد یا توسعه تکنیک و بهبود نتایج هستند، مدیران کیفیت IVF و متخصصان زنانی که بازیابی تخمک را انجام می دهند افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
189,000 تومان
تعداد :

Manual of Oocyte Retrieval and Preparation in Human Assisted Reproduction

کتابچه راهنمای بازیابی و آماده سازی تخمک در تولید مثل به کمک انسان

 

به دست آوردن تخمک با کیفیت خوب و آماده سازی آنها برای لقاح آزمایشگاهی (IVF) یک مرحله کلیدی در تولید مثل کمکی است. این یک فرآیند پیچیده با مشکلات زیادی است که آمادگی بالینی خوب و تکنیک آزمایشگاهی را برای موفقیت ضروری می کند. این کتاب که در سراسر تصویر نشان داده شده است برای جنین شناسان بالینی، پرسنل آزمایشگاهی که مایل به تعریف مجدد یا توسعه تکنیک و بهبود نتایج هستند، مدیران کیفیت IVF و متخصصان زنانی که بازیابی تخمک را انجام می دهند ارزشمند خواهد بود. این کتابچه راهنمای جامع با توصیف علم زیربنایی همراه با توصیه های عملی در مورد روش ها و عیب یابی، به همه کسانی که در این فرآیند پیچیده بازیابی و آماده سازی تخمک دخیل هستند، کمک می کند تا به سمت نتایج بهینه حرکت کنند.

Obtaining good quality oocytes and preparing them for in-vitro fertilization (IVF) is a key stage in assisted reproduction. This is a complex process with many pitfalls, making good clinical preparation and laboratory technique essential for success. Illustrated throughout, this book will be valuable to clinical embryologists, laboratory personnel wishing to redefine or develop technique and improve outcomes, IVF quality managers, and gynecologists performing oocyte retrieval. Featuring descriptions of the underlying science along with practical advice on methods and trouble-shooting, this comprehensive manual will aid all those involved in this complex process of oocyte retrieval and preparation in navigating towards optimal outcomes.

Product details

 • Paperback | 192 pages
 • 188.98 x 246.13 x 7.11mm | 1,243g
 • Cambridge, United Kingdom
 • English
 • Worked examples or Exercises; Worked examples or Exercises
 • 1108799698
 • 9781108799690

Manual of Oocyte Retrieval and Preparation in Human Assisted Reproduction


Manual of Oocyte Retrieval and Preparation in Human Assisted Reproduction

Manual of Oocyte Retrieval and Preparation in Human Assisted Reproduction

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/زیست و ژنتیک - Genetic & Biotechnology