آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/16 چهارشنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. زنان و زایمان - Obstetric, Gynecology & Infertility
 4. زنان و زایمان - Obstetric, Gynecology & Infertility ناشر cambridge university press
(5 )

Sex and Pregnancy

کد کتاب: 187699
Sex and Pregnancy رابطه جنسی و بارداری زنان باردار و شرکای آنها اغلب از متخصصان مراقبت های بهداشتی می پرسند که آیا رابطه جنسی در دوران بارداری بی خطر است و چه عواقبی ممکن است از فعالیت جنسی ناشی شود. بسیاری از پزشکان نیز می توانند از پاسخ به این نوع سؤالات مطمئن نباشند، که منجر به مراجعه بیمار و پزشک به اینترنت برای مشاوره می شود، که می تواند نادرست و اضطراب آور باشد. افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
345,000 تومان
تعداد :

Sex and Pregnancy

رابطه جنسی و بارداری

 

زنان باردار و شرکای آنها اغلب از متخصصان مراقبت های بهداشتی می پرسند که آیا رابطه جنسی در دوران بارداری بی خطر است و چه عواقبی ممکن است از فعالیت جنسی ناشی شود. بسیاری از پزشکان نیز می توانند از پاسخ به این نوع سؤالات مطمئن نباشند، که منجر به مراجعه بیمار و پزشک به اینترنت برای مشاوره می شود، که می تواند نادرست و اضطراب آور باشد. در اینجا، نویسندگان دیدگاهی را در مورد اطلاعات ارائه شده توسط «دکتر گوگل» به پزشکان ارائه می دهند تا بتوانند در صورت لزوم به بیماران خود اطمینان دهند و به آنها توصیه کنند. این کتاب با هدف متخصصان زنان و زایمان و سایر پزشکانی که از زنان باردار مراقبت می کنند، پیامدهای رابطه جنسی در دوران بارداری مانند مواردی که با شرایط پزشکی پیچیده هستند، کسانی که در معرض خطر زایمان زودرس و حاملگی های چند قلو هستند را بررسی می کند. فصل‌های دیگر تغییرات فیزیولوژیکی در دوران بارداری را پوشش می‌دهند که ممکن است بر عملکرد جنسی و صمیمیت تأثیر بگذارد، و همچنین دستورالعمل‌های متفاوت ارائه‌شده توسط جوامع مختلف مامایی جهانی.

Pregnant women and their partners often ask healthcare professionals whether sex is safe during pregnancy, and what consequences may result from sexual activity. Many clinicians can also be unsure of the answers to these type of questions, leading to both patient and clinician resorting to the internet for advice, which can be inaccurate and anxiety-inducing. Here, the authors provide clinicians with an insight into the information offered by 'Dr Google' so that they can reassure and advise their patients as necessary. Aimed at obstetricians and other physicians caring for pregnant women, this book reviews the implications of sex during pregnancy such as those complicated by medical conditions, those at risk of preterm birth and multiple pregnancies. Other chapters cover physiological changes during pregnancy that may affect sexual function and intimacy, as well as the differing guidelines provided by various global obstetric societies.

Product details

 • Paperback | 240 pages
 • 155.96 x 233.93 x 12.45mm | 331.12g
 • Cambridge, United Kingdom
 • English
 • Worked examples or Exercises
 • 1009015303
 • 9781009015301

Sex and Pregnancy


Sex and Pregnancy

Sex and Pregnancy

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/زنان و زایمان - Obstetric, Gynecology & Infertility