آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/16 چهارشنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. مغز و اعصاب - Neurology
 4. مغز و اعصاب - Neurology ناشر cambridge university press
(3 )

Common Pitfalls in Cerebrovascular Disease: Case-Based Learning

کد کتاب: 187680
Common Pitfalls in Cerebrovascular Disease: Case-Based Learning مشکلات رایج در بیماری مغزی: یادگیری مبتنی بر مورد مطالعات موردی بالینی مدتهاست که به عنوان یک کمکی مفید برای یادگیری مبتنی بر مسئله و ادامه پیشرفت حرفه ای شناخته شده است. آنها بر لزوم استدلال بالینی ، تفکر یکپارچه ، حل مسئله ، ارتباطات ، کار تیمی و یادگیری خودمحور تأکید می کنند-همه مهارتهای عمومی مطلوب برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. این کتاب ابزاری برای تدریس است که شکاف بین اطلاعات کتاب درسی و تجربه روزمره پزشکان "در سنگرها" را ایجاد می کند. پزشکان پیشرو یک رویکرد عملی را برای این شرایط پیچیده به ارمغان می آورند و زمینه های خاص عدم اطمینان تشخیصی را در ارزیابی و درمان برجسته می کنند. افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
415,000 تومان
تعداد :

Common Pitfalls in Cerebrovascular Disease: Case-Based Learning

مشکلات رایج در بیماری مغزی: یادگیری مبتنی بر مورد

 

مطالعات موردی بالینی مدتهاست که به عنوان یک کمکی مفید برای یادگیری مبتنی بر مسئله و ادامه پیشرفت حرفه ای شناخته شده است. آنها بر لزوم استدلال بالینی ، تفکر یکپارچه ، حل مسئله ، ارتباطات ، کار تیمی و یادگیری خودمحور تأکید می کنند-همه مهارتهای عمومی مطلوب برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. این کتاب ابزاری برای تدریس است که شکاف بین اطلاعات کتاب درسی و تجربه روزمره پزشکان "در سنگرها" را ایجاد می کند. پزشکان پیشرو یک رویکرد عملی را برای این شرایط پیچیده به ارمغان می آورند و زمینه های خاص عدم اطمینان تشخیصی را در ارزیابی و درمان برجسته می کنند. هر مورد از عمل بالینی در دنیای واقعی گرفته می شود و روند تشخیص و درمان را به صورت منظم بررسی می کند و چالش های رایج و مشکلات احتمالی را مشخص می کند. این راهنمای مختصر و مفید در سری Common Pulls یک راهنمای گام به گام برای عمل بالینی روزمره ارائه می دهد ، برای هر کسی که با بیماری مغزی و عروقی به صورت خط مقدم برخورد کند ، ارزشمند است. خوانندگان در نظر گرفته شده کارآموزان و پزشکان غیر متخصص در عصب شناسی ، پزشکی سکته مغزی و جراحی مغز و اعصاب هستند.

Clinical case studies have long been recognized as a useful adjunct to problem-based learning and continuing professional development. They emphasize the need for clinical reasoning, integrative thinking, problem-solving, communication, teamwork and self-directed learning - all desirable generic skills for health care professionals. This book is a teaching tool that bridges the gap between textbook information and everyday experience of clinicians 'in the trenches'. Leading practitioners bring a practical approach to these complex conditions, highlighting specific areas of diagnostic uncertainty in evaluation and treatment. Each case is taken from real-world clinical practice and reviews the diagnostic and treatment process in a systematic manner, identifying common challenges and potential pitfalls. This concise and useful guide in the Common Pitfalls series provides a step-by-step guide for everyday clinical practice, invaluable to anyone dealing with cerebrovascular disease on a front-line basis. The intended readership is trainees and non-specialist practitioners in neurology, stroke medicine, and neurosurgery.

Product details

 • Paperback | 277 pages
 • 190 x 245 x 13mm | 630g
 • Cambridge, United Kingdom
 • English
 • 28 Tables, black and white; 150 Halftones, unspecified; 41 Halftones, color; 2 Line drawings, unspecified
 • 0521173655
 • 9780521173650
 • 1,153,354

Common Pitfalls in Cerebrovascular Disease: Case-Based Learning


Common Pitfalls in Cerebrovascular Disease: Case-Based Learning

Common Pitfalls in Cerebrovascular Disease: Case-Based Learning

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/مغز و اعصاب - Neurology