آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/01/06 يكشنبه
سبد خرید

(12 )

کنار آمدن با آسیب‌های ورزشی

کد کتاب: 121374
کتاب کنار آمدن با آسیب‌های ورزشی راهنمای نوجوانان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
2% 79000 تـومان 77,420 تومان
تعداد :

کتاب کنار آمدن با آسیب‌های ورزشی

با توجه به ویژگی‌های روان‌شناختی دوره نوجوانی مثل: هیجان‌خواهی، خطرجویی، برتری‌جویی و تغییرات ایجاد شده ناشی از بلوغ و از طرفی پایین آمدن سن قهرمانی در بسیاری از ورزش‌ها و همچنین کمبود فضاهای ورزشی استاندارد در مدارس، خطر بروز آسیب‌های ورزشی در نوجوانان افزایش می‌یابد.  وجود منبعی که موجب افزایش آگاهی در این زمینه شود، از اهمیت بالایی برخوردار است.
کتاب موجود به معرفی انواع آسیب‌های ورزشی رایج در نوجوانان، چگونگی حادث شدن آنها، مکان رخ دادن در بدن، و چگونگی پیش‌گیری و درمان آنها پرداخته و راهکارهایی کاربردی جهت چگونگی برخورد و تعامل با این آسیب‌ها را به زبان ساده ارائه می‌دهد.  این کتاب، 14 فصل دارد که مباحث، با توجه به محل آسیب‌ها دسته‌بندی شده‌اند. علاوه بر این، نحوه تعامل ورزشکاران نوجوان با والدین، پزشک و مربیان بیان شده و راهنمایی‌هایی نیز در مورد استفاده از تسهیلات بیمه‌ای برای مخاطبان ارائه شده است. هم چنین، نظام های نوین بیمه ای در کشورهای پیشرفته نیز در فصل پایانی مورد بررسی قرار گرفته است.
این اثر از دیدگاه مترجم، کتابی کاربردی و مفید جهت استفاده ورزشکاران نوجوان، مربیان، معلمان ورزش، امدادگران ورزشی و سایر افرادی است که با آسیب‌های ورزشی سر وکار دارند و مطالعه آن به این افراد توصیه می‌شود.


کنار آمدن با آسیب‌های ورزشی

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های روانشناسی