آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/01/06 يكشنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal
 4. کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal ناشر ‎ academic press
(26 )

Movement Disorders in Childhood

کد کتاب: 187520
Movement Disorders in Childhood اختلالات حرکتی در دوران کودکی اختلالات حرکتی در دوران کودکی، ویرایش سوم به روزترین اطلاعات را در مورد بیماری ها و اختلالاتی که بر کنترل حرکتی تأثیر می گذارد، ارائه می دهد، که یک حوزه مهم از تخصص در عصب شناسی کودک است. در این ویرایش جدید، هر فصل به طور کامل بازبینی شده است تا تمام آخرین پیشرفت‌های علمی و درمانی را شامل شود. به‌روزرسانی‌ها شامل بینش‌های جدیدی در رشد حرکتی، کنترل، رفتارهای هدفمند و معمولی، طبقه‌بندی حرکات و مدارهای پیچیده و مجتمع آنها می‌شود. نویسندگان همچنین تحولات در مکانیسم های پاتوفیزیولوژیک، ایمونولوژی و اختلالات متابولیک را مورد بحث قرار می دهند. افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
1,190,000 تومان
تعداد :

Movement Disorders in Childhood

اختلالات حرکتی در دوران کودکی

 

اختلالات حرکتی در دوران کودکی، ویرایش سوم به روزترین اطلاعات را در مورد بیماری ها و اختلالاتی که بر کنترل حرکتی تأثیر می گذارد، ارائه می دهد، که یک حوزه مهم از تخصص در عصب شناسی کودک است. در این ویرایش جدید، هر فصل به طور کامل بازبینی شده است تا تمام آخرین پیشرفت‌های علمی و درمانی را شامل شود. به‌روزرسانی‌ها شامل بینش‌های جدیدی در رشد حرکتی، کنترل، رفتارهای هدفمند و معمولی، طبقه‌بندی حرکات و مدارهای پیچیده و مجتمع آنها می‌شود. نویسندگان همچنین تحولات در مکانیسم های پاتوفیزیولوژیک، ایمونولوژی و اختلالات متابولیک را مورد بحث قرار می دهند. فصل های جدید شامل پوشش ژنتیک اختلالات حرکتی و اختلالات حرکتی در شرایط روانپزشکی است. ضمائم شامل فهرست دارویی به روز شده و اصلاح شده و استراتژی جستجوی ژنتیکی است.

وب سایت به روز شده Companion میزبان ویدیوهای آموزشی منتخب برای کمک به تشخیص اختلالات حرکتی است.

Movement Disorders in Childhood, Third Edition provides the most up-to-date information on the diseases and disorders that affect motor control, an important area of specialization within child neurology. In this new edition, each chapter has been fully revised to include all of the latest scientific and therapeutic advances. Updates include new insights in motor development, control, goal-directed and habitual behaviors, classifications of movements and their complex and integrated circuitry. The authors also discuss developments in pathophysiologic mechanisms, immunology and metabolic disorders. New chapters include coverage of genetics of movement disorders and movement disorders in psychiatric conditions. Appendices include an updated and revised drug index and genetic search strategy.

An updated Companion website hosts selected educational videos to help diagnose movement disorders.

Product details

 • Hardback | 746 pages
 • 216 x 276 x 40.64mm | 1,790g
 • Academic Press Inc
 • San Diego, United States
 • English
 • 3rd edition
 • 0128205520
 • 9780128205525
 • 1,502,637

 

Movement Disorders in Childhood


Movement Disorders in Childhood

Movement Disorders in Childhood

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/کودکان و نوزادان - Pediatric & Neonatal