آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/07/14 پنچشنبه
سبد خرید

(4 )

گشتالت‌ درمانی 100 نکته، 100 تکنیک

کد کتاب: 121354

کتاب گشتالت‌ درمانی 100 نکته، 100 تکنیک

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
105,000 تومان
تعداد :

کتاب گشتالت‌ درمانی 100 نکته، 100 تکنیک

گشتالت رویکردی سیستمی و کل‌نگر است. جمله معروف گشتالت که کل بزرگ‌تر از مجموع اجزای آن است به یکپارچگی همه انسان‌ها با یکدیگر و یکپارچگی آنها با کل جهان و هر چه در آن است، اشاره دارد. این رویکرد عمیقا به جمله  "پروانه‌ای در تبت بال می‌زند، ترنادویی در تگزاس برپا می‌شود"، باور دارد.
تأثیرپذیری گشتالت از آئین‌های معنوی و فلسفه شرق ازجمله ذن بودایی و تائو و همچنین دستی بر آتش هنر داشتن بنیان‌گذاران گشتالت‌درمانی فریتز پرلز که دلبسته تئاتر بود و لورا پرلز که قبل از روی آوردن به روان‌شناسی، به موسیقی و نویسندگی می‌پرداخت و پاول گودمن که هنر را پادزهری برای آفت‌های اجتماعی می‌پنداشت  جذابیت گشتالت‌درمانی و کار با آن را دوچندان می‌کند.
یاری مراجع برای زیستن در اینجا و اکنون و توجه آگاهی نسبت به لحظه حال از ویژگی‌های بارز گشتالت‌درمانی است و این به معنای انکار گذشته یا نادیده انگاشتن آینده نیست. نویسنده این کتاب ، هنرمندانه این رویکرد را در 100 نکته کوتاه، جذاب و خواندنی خلاصه کرده است که مطالعه آن نه تنها برای دانشجویان وکارورزان روان‌درمانی و درمانگران تازه‌کار، بلکه برای درمانگران و مشاوران حرفه‌ایِ علاقه‌مند به فراگیری بیشتر درباره گشتالت‌درمانی می‌تواند ثمربخش باشد. همچنین مطالعه این کتاب می‌تواند مورد اقبال مراجعانی قرار بگیرد که می‌خواهند با گام‌هایی آگاهانه‌تر سفرِ درمانی خود را طی کنند.


گشتالت‌ درمانی 100 نکته، 100 تکنیک


گشتالت‌ درمانی 100 نکته، 100 تکنیک

گشتالت‌ درمانی 100 نکته، 100 تکنیک

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های روان/روان درمانی/مشاوره