آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/01/12 شنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. بیوشیمی - Biochemistry
 4. بیوشیمی - Biochemistry ناشر cengage learning
(106 )

کتاب Chemistry for Today: General, Organic, and Biochemistry

کد کتاب: 103369
Chemistry for Today: General, Organic, and Biochemistry شیمی برای امروز: عمومی، آلی و بیوشیمی مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی را که برای موفقیت در دوره و حرفه بهداشتی مرتبط با آن نیاز دارید، با شیمی برای امروز توسعه دهید: GENERAL، ORGANIC، AND BIOCHISTRY، نسخه نهم. سبک نوشتاری در دسترس و کاربردهای واقعی و مطالعات موردی کتاب به شما کمک می‌کند تا از نقشی که شیمی در زندگی روزمره شما ایفا می‌کند درک کنید و به رفع هر گونه ترسی که ممکن است افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
5% 1035000 تـومان 984,000 تومان
تعداد :

Chemistry for Today: General, Organic, and Biochemistry

شیمی برای امروز: عمومی، آلی و بیوشیمی

مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی را که برای موفقیت در دوره و حرفه بهداشتی مرتبط با آن نیاز دارید، با شیمی برای امروز توسعه دهید: GENERAL، ORGANIC، AND BIOCHISTRY، نسخه نهم. سبک نوشتاری در دسترس و کاربردهای واقعی و مطالعات موردی کتاب به شما کمک می‌کند تا از نقشی که شیمی در زندگی روزمره شما ایفا می‌کند درک کنید و به رفع هر گونه ترسی که ممکن است از شیمی دارید کمک کنید. علاوه بر این، نمونه‌هایی از سؤالات شیمی کتاب که در آزمون ورودی برنامه‌های حرفه‌ای سلامت همپیمان یافت می‌شوند و اطلاعات شغلی ارائه‌شده در وب‌سایت همراه به شما در تعیین اهداف و تمرکز بر روی دستیابی به آنها کمک می‌کند. در نهایت، این متن اثبات‌شده ابزارهای یادگیری آنلاین را ادغام می‌کند که زمان مطالعه شما را به تجربیاتی در زمینه شیمی تبدیل می‌کند - به شما کمک می‌کند درک درستی از مفاهیم شیمیایی به دست آورید.

Develop the problem-solving and critical-thinking skills you need to succeed in your course and allied health career with CHEMISTRY FOR TODAY: GENERAL, ORGANIC, AND BIOCHEMISTRY, Ninth Edition. The book's accessible writing style and real-life applications and case studies will help you appreciate the role that chemistry plays in your daily life and help dispel any fear you may have of chemistry. In addition, the book's examples of chemistry questions found on allied health professional program entrance examinations and the career information provided on the companion website will help you set goals and focus on achieving them. Finally, this proven text integrates online learning tools that will turn your study time into experiences with chemistry -- helping you gain a true understanding of chemical concepts.

 

Product details

 • Hardback | 960 pages
 • 224 x 284 x 37mm | 2,132g
 • Brooks/Cole
 • CA, United States
 • English
 • Student edition
 • 9th edition
 • 1305960068
 • 9781305960060
 • 2,137,582

کتاب Chemistry for Today: General, Organic, and Biochemistry


کتاب Chemistry for Today: General, Organic, and Biochemistry

کتاب Chemistry for Today: General, Organic, and Biochemistry

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/بیوشیمی - Biochemistry